معرفی دپارتمان برق

مجتمع فنی تهران به عنوان یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزشهای نوین با توجه به قرارگیری در بازار برق و الکترونیک کشور بیش از سه دهه اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی برق و الکترونیک نموده است. برگزاری دوره های برق و الکترونیک این مرکز همواره با استقبال بی نظیر علاقه مندان و واحدهای صنعتی قرار گرفته است تا جایی که بسیاری از واحدهای صنعتی در بدو به کار گیری نیروی انسانی جدید ایشان را جهت سپری نمودن آموزشهای عملی و نوین به این مرکز معرفی می نمایند.

chip

قدمت و سابقه کاری مجتمع فنی تهران نه تنها موجب قدیمی شدن دوره های این دپارتمان نگردیده بلکه به علت نظارت مستمر هیئت علمی توانمند جهت تدوین دوره های منطبق با نیاز روز صنعت و نظارت بر حسن اجرای دوره های کاربردی موجب تجربه عملکرد منحصر به فردی گردیده است.

دپارتمان برق و الکترونیک مجتمع فنی تهران در بدو تاسیس در سال ۱۳۶۱ با توجه به نیازهای آن روز جامعه کار خود را با برگزاری دوره های تعمیرات تلویزیون و مبانی الکترونیک آغاز نمود. در طول سه دهه پیشرفت و شکوفایی مستمر در حال حاضر این دپارتمان در زمینه گروه های مختلف برق و الکترونیک از سطح مقدماتی تا بالاترین سطوح بین المللی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی می نماید.

csm_Electronic_materials
گروه نرم افزارهای تخصصی برق و الکترونیک
نرم افزارهای تخصصی به منزله جعبه ابزار مهندسین به کار می روند تا جایی که معمولاً در صنعت بدون استفاده از نرم افزارهای مرتبط انجام امور و محاسبات غیر ممکن می شود. از این رو مجتمع فنی تهران (نمایندگی لاهیجان) اقدام به برگزاری اکثر نرم افزارهای تخصصی مورد توجه صنعت می نماید. دوره آموزشی نرم افزارهای گرایش مختلف مهندسی برق مانند Altium Designer ، MATLAB ، ETAP ، ePLAN ، اتوکد الکتریکال ، ADS ، HFSS و …. درنمایندگی لاهیجان برگزار می گردد.

اخبار و اطلاعیه ها
لیست دروس
کد دوره عنوان دوره هزینه ثبت نام (ریال)
۱۸۱۲۲۲۱۳۴ پردازش تصویر در Matlab
۱۸۱۲۲۲۱۳۲ اتوکد الکتریکال
۱۸۱۲۲۲۱۳۱ آموزش جامع MATLAB ویژه مهندسین برق و کامپیوتر
۱۸۱۲۲۲۱۲۵ نرم افزار MATLAB
۱۸۱۲۲۲۱۲۴ Altium Designer
۱۸۱۲۱۴۱۷۰ کاربردی AVR
۱۸۲۱۱۳۱۲۵ PLC s7-300/400 level 2
۱۸۲۱۱۳۱۲۴ PLC s7-300/400 level 1
۱۸۲۱۱۳۱۲۳ !PLC LOGO
۱۵۱۳۱۷۱۲۹ پنوماتیک (مقدماتی)
۱۵۱۳۱۷۱۳۰ پنوماتیک (پیشرفته)
۱۸۱۲۱۴۱۴۶ C برای میکروکنترلرها
۱۸۱۲۱۴۱۴۴ میکروکنترلرهای ARM 7
۱۸۱۲۱۴۱۴۱ میکروکنترلر AVR
۱۸۱۲۱۴۱۳۰ FPGA
۱۸۱۲۱۴۱۵۵ FPGA پیشرفته
ثبت نام